Мінімальне замовлення 100 шт
(1 упаковка=100 шт)
+380 (67) 572-13-50📞Київстар
+380 (50) 249-55-54📞Vodafone
+380 (67) 572-13-50📞Київстар
+380 (50) 249-55-54📞Vodafone
Паперові мішки для деревного вугілля 5 кілограмів Це середня упаковка. Оптимальне вирішення проблеми для гуртовників, торгуючих організацій, автозаправок і тих, хто хоче економити на упаковці з деревним вугіллям. У цьому типі мішечка використовується два бурых шари. Щільність паперу 70, 80 г/м2



Мінімальне замовлення 100 шт
+380 (67) 572-13-50📞Київстар
+380 (50) 249-55-54📞Vodafone
+380 (67) 572-13-50📞Київстар
+380 (50) 249-55-54📞Vodafone
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 100 г |
| Ширина | 49 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 63 см |
| Матеріал | Папір |
| Місткість | 5 кг |
| Щільність матеріалу | 70 г/м2 |
| Колір | Бежевий |
| Максимально допустиме навантаження | 5 |
| Висота | 63 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | відкритий, тришаровий, бурий |
| Ручки | за бажанням |
| Повнокольоровий | Немає |
| Наявність прозорого вікна | Немає |
| Ширина дна (мм) | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.






