Сталева стрічка 0,5*20 мм без покриття застосовується для обв'язування транспортних вантажів, палітур із цегли, скло-пакетів, волосіні-пило матеріалів, труб, піно та газоблоків, запірної арматури, меблевих заготівок. Застосовується для зміцнення дерев'яної тари.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Товщина стрічки | 5 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Спосіб виготовлення | Гарячекатаний |
| Ширина стрічки | 20 мм |
| Точність виготовлення | Висока |
| Міцність | Підвищена |
| Матеріал стрічки | Сталь |
| Вид стрічки | Пакувальна |
| Стан виробу | Нове |
| Упаковка стрічки | |
| Упаковка | Бухта |
| Вага упаковки | 50 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина стрічки | 570 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴/кг
- Мінімальне замовлення: 50 кг



Відправка з 11 травня 2026