від 100 шт

Надійний баул для будь-яких завдань.
Цей універсальний мішок-баул розміром 150x100 см створений для тих, хто цінує міцність і універсальність. Він відмінно підійде:
Для пакування і перевезення великогабаритних вантажів до 100 кг.
При переїзді — для речей, одягу та курток.
На дачі — для збору та зберігання врожаю.
На будівництві — для транспортування будівельного та побутового сміття.
Наші мішки багаторазові, щільні і не рвуться. Це надійне рішення, яке прослужить вам довго.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 175 г |
| Місткість | 100 кг |
| Довжина | 150 см |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Білий |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мішок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43,80 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.


